Vážení klienti,
všechny služby probíhají dle individuální domluvy bez omezení, samozřejmě se všemi vládou nařízenými pravidly a ochrannými prostředky.
Logo Salón Milady

medová masáž

Medová masáž

Je účinná jako prostředek k oživení organismu vyčerpaného stresem a nezdravým životním stylem doporučuje se i lidem, kteří trpí nemocemi kloubů nebo revmatismem.

Medová masáž patří ke starým léčitelským metodám, využívajících přírodních produktů.

Na záda klienta se nanese teplý, voňavý med a pomocí kompresních masérských hmatů rukama maséra jsou při masáži "vysávány" usazeniny a jedy až z hloubi tělesných tkání kolem páteře. Med vlivem napětí a pod tlakem z těla vytahuje škodlivé látky, houstne a barví se. Poté se med stírá vlhkým, teplým ručníkem, nanáší se nový a záda se rozmazlují už jen velmi příjemnou masáží.

Svým detoxikačním působením osvobozuje medová masáž celý organismus od usazenin, které v průběhu let nahromadil z životního prostředí, potravy a léků.

Díky skladbě medu, který se používá při masáži, dochází k aktivaci ochablých procesů látkové výměny a posilování životní energie. Masáží se dostanou všechny hodnotné látky bezprostředně do organizmu. Zjevné jsou její výborné pozitivní účinky na stárnoucí pleť a také nečistou aknózní pleť.

Klient se po masáži cítí příjemně, lehce, uvolněně, pokožka je hladká, jemná, krásně voní po medu. V důsledku vyplavování škodlivin se po masáži budete cítit příjemně unaveni. Občas můžou nastat krátkodobé doprovodné reakce jako jsou drobné vyrážky, bolest hlavy či únava. Znamená to, že masáž začíná působit. V tomto případě se doporučuje dopřát si klid, pohyb na vzduchu a hlavně dodržovat pitný režim, který napomáhá vyplavování škodlivin. V období masáží je zapotřebí zvýšit příjem tekutin na 2-3 l za den.

Medová detoxikační masáž prováděná jednou měsíčně má preventivní účinky pro organismus, v případě obtíží je vhodné provádět masáž jedenkrát týdně.

Kontraindikace:

  • alergie na med
  • otevřené rány
  • žaludeční vředy
  • těhotenství
  • není vhodná u mužů s ochlupením zad