Vážení klienti,
od 11. 5. 2020 je znovu otevřeno. Všechny služby budou probíhat bez omezení dle individuální domluvy, samozřejmě se všemi nařízenými ochrannými prostředky.
Logo Salón Milady

medová masáž

Medová masáž

Je účinná jako prostředek k oživení organismu vyčerpaného stresem a nezdravým životním stylem doporučuje se i lidem, kteří trpí nemocemi kloubů nebo revmatismem.

Medová masáž patří ke starým léčitelským metodám, využívajících přírodních produktů.

Na záda klienta se nanese teplý, voňavý med a pomocí kompresních masérských hmatů rukama maséra jsou při masáži "vysávány" usazeniny a jedy až z hloubi tělesných tkání kolem páteře. Med vlivem napětí a pod tlakem z těla vytahuje škodlivé látky, houstne a barví se. Poté se med stírá vlhkým, teplým ručníkem, nanáší se nový a záda se rozmazlují už jen velmi příjemnou masáží.

Svým detoxikačním působením osvobozuje medová masáž celý organismus od usazenin, které v průběhu let nahromadil z životního prostředí, potravy a léků.

Díky skladbě medu, který se používá při masáži, dochází k aktivaci ochablých procesů látkové výměny a posilování životní energie. Masáží se dostanou všechny hodnotné látky bezprostředně do organizmu. Zjevné jsou její výborné pozitivní účinky na stárnoucí pleť a také nečistou aknózní pleť.

Klient se po masáži cítí příjemně, lehce, uvolněně, pokožka je hladká, jemná, krásně voní po medu. V důsledku vyplavování škodlivin se po masáži budete cítit příjemně unaveni. Občas můžou nastat krátkodobé doprovodné reakce jako jsou drobné vyrážky, bolest hlavy či únava. Znamená to, že masáž začíná působit. V tomto případě se doporučuje dopřát si klid, pohyb na vzduchu a hlavně dodržovat pitný režim, který napomáhá vyplavování škodlivin. V období masáží je zapotřebí zvýšit příjem tekutin na 2-3 l za den.

Medová detoxikační masáž prováděná jednou měsíčně má preventivní účinky pro organismus, v případě obtíží je vhodné provádět masáž jedenkrát týdně.

Kontraindikace:

  • alergie na med
  • otevřené rány
  • žaludeční vředy
  • těhotenství
  • není vhodná u mužů s ochlupením zad