Vážení klienti,
všechny služby probíhají dle individuální domluvy bez omezení, samozřejmě se všemi vládou nařízenými pravidly a ochrannými prostředky.
Logo Salón Milady

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny

Masáž horkými kameny pochází z rituálů starých severoamerických indiánských kmenů.

Byly to staré praktiky, používané jako určité druhy rituálů. Magic hot stones – masáž lávovými kameny je považována za „královnu masáží“. K této masáži se využívá speciálních lávových kamenů, které výborně akumulují teplo a havajských masážních technik. Teplo a masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbaví stresu a napětí.

Masáž kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Pomáhá při potížích se soustředěním a spánkem. Celkově posiluje psychiku a nastoluje duševní pohodu.

Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v našem těle.

Pro zvýšení efektu je používáno exotických aromatických olejů, které umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění. Úžasně si odpočinete a ještě dlouho po masáži budete cítit energii kamenů.

Pro plné využití regenerace a očisty těla je důležité přijmout zvýšené množství tekutin jak před masáží, tak i po samotné masáži. Ideální jsou bylinkové a zelené čaje, minerálka a čistá voda.