Vážení klienti,
od 11. 5. 2020 je znovu otevřeno. Všechny služby budou probíhat bez omezení dle individuální domluvy, samozřejmě se všemi nařízenými ochrannými prostředky.
Logo Salón Milady

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny

Masáž horkými kameny pochází z rituálů starých severoamerických indiánských kmenů.

Byly to staré praktiky, používané jako určité druhy rituálů. Magic hot stones – masáž lávovými kameny je považována za „královnu masáží“. K této masáži se využívá speciálních lávových kamenů, které výborně akumulují teplo a havajských masážních technik. Teplo a masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbaví stresu a napětí.

Masáž kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Pomáhá při potížích se soustředěním a spánkem. Celkově posiluje psychiku a nastoluje duševní pohodu.

Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v našem těle.

Pro zvýšení efektu je používáno exotických aromatických olejů, které umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění. Úžasně si odpočinete a ještě dlouho po masáži budete cítit energii kamenů.

Pro plné využití regenerace a očisty těla je důležité přijmout zvýšené množství tekutin jak před masáží, tak i po samotné masáži. Ideální jsou bylinkové a zelené čaje, minerálka a čistá voda.